Novinky

2 STARS WINERY

Za každým úspechom sa ukrýva kus tvrdej práce, sme radi, že tú našu prácu a hlavne výsledky oceňujete nielen vy, ale aj odborníci na medzinárodnej úrovni..

AWC Vienna 2021 - najväčšia vinárska sútaž na svete, na ktorej sa hodnotilo až 12 500 vzoriek. 4 GOLD medaily & 3 SILVER medaily. Vrámci súťaže sú udelené aj špeciálne ocenenia, jedným z nich je Star Winery, ktoré podľa 6 najúspešnejších vín udeľuje vinárstvam hviezdičky. Z možných troch⭐⭐⭐ (čo už musí byť fakt extratrieda, pretože len 60 vinárstiev z 1600+ producentov ich dostalo) sme získali dve hviezdičky. Podľa AWC Vienna 2021 sme v TOP 10 SK producentov!🔝 🥂👌⭐⭐Síce je to len jedna súťaž z mnohých a vidíme ešte dlhú cestu, ktorá je pred nami, veľmi nás tešia takéto výsledky.

(VIDEO) V NA DÚŠOK s Petkom

podcast chutnali náš Cabernet Franc 2018 🍷👌

A ako im chutilo si môžete pozrieť vo videu 😉 od 24.minúty.

Sekt Bóna '19

Rozširujeme portfolio

Prvý klasickou metódou vyrobený sekt z nášho vinárstva, kde 70% tvorí Chardonnay a 30% Pinot noir. Ideálne na oslavy a sviatky

VINOTÉKA

Rozhovor v októbrovom čísle časopisu

V októbrovom čísle časopisu VINOTÉKA si môžete prečítať všetko o našom vinárstve. O našich začiatkoch, filozofii, ako aj významných oceneniach, ktoré naše vína získali tento rok.

STRIEBORNÁ MEDAILA

AWC Vienna

Na medzinárodnej súťaži AWC Vienna, ktorá sa uskutočnuje vo Viedni, tento rok súťažilo 11.232 vín od 1.510 vinárov z 41 krajín sveta. Je to oficiálne najväčšia súťaž na svete, kde naše víno získalo striebornú medailu. Tešíme sa z úspechu vína Inšpirácia 2019!

Úspech nášho vinárstva

Národný Salón Vín

Prvý veľký úspech nášho vinárstva - Cabernet franc 2018 sa dostal do Národného salónu vín! V roku 2020 patrí medzi 100 najlepších vín na Slovensku.

ROZVOZ

ROZVOZ vína pre zákazníkov priamo domov

Nové Zámky, Komárno, Štúrovo a okolie dovoz ZDARMA pri odbere minimálne 1 kartónu. Dovoz po dohode možný aj do iných miest.

Nový sud

Nový prírastok do rodiny! Máme nesmiernu radosť, už aby bol naplnený!

Wine & Spirits Follow us on instagram

Made with love by Qode Interactive

X